سرویس مانیتایز کانال یوتیوب – کسب درآمد از یوتیوب

 

 

 

مانیتایز و نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران

 

مانیتایز در واقع به معنای کسب درآمد از محتوای ویدئویی است که در یوتیوب به اشتراک گذاشته می‌شود. برای کسب درآمد از یوتیوب، باید با شرایط خاصی مطابقت داشته باشید. به طور کلی، برای کسب درآمد از یوتیوب، باید به برنامه شریک‌سازی یوتیوب پیوسته و معیارهای خاصی را برآورده کرد.

معیارهای شرایط پیوستن به برنامه شریک‌سازی یوتیوب شامل داشتن حداقل ۴۰۰۰ ساعت تماشای ویدئو در طول ۱۲ ماه گذشته و داشتن حداقل ۱۰۰۰ دنبال‌کننده است. همچنین، محتوای ویدئویی شما باید قابل قبول و توافق‌نامه یوتیوب را رعایت کند، به عنوان مثال، باید محتوای شما قانونی، خلاقانه و تأثیرگذار باشد و حقوق ناشران دیگر را نقض نکند. بعد از پیوستن به برنامه شریک‌سازی یوتیوب، می‌توانید درآمد خود را از طریق تبلیغات یوتیوب و یا با ارائه محصولات خود در فروشگاه یوتیوب افزایش دهید. درآمد شما بستگی به تعداد بازدید کنندگان و تعداد کلیک‌ها بر روی تبلیغات و یا فروش محصولات شما دارد.

سرویس کسب درآمد یوتیوب یکی از راه های کسب درآمد ارزی از طریق اینترنت هست. از آنجا که قیمت ارز در ایران رقم قابل توجهی است، می توان درآمد مناسبی در گوگل ادسنس داشت. شما می توانید براساس علاقه و استعداد خود ویدئو تولید کنید و در کانال یوتیوب خود با دیگران به اشتراک بگذارید. ویدیوهای تخصصی و آموزشی CPM و RPM بالاتری دارند و درآمد بیشتری نسبت به بقیه ویدئوها دارند، همچنین اگر بازدیدکنندگان از کشورهای پیشرفته و ثروتمند باشند درآمد بیشتر خواهد بود.

با توجه به اینکه قیمت گذاری در تبلیغات گوگل ادوردز براساس رقابت و کلمات و کشورها است، کانال هایی با موضوعات تخصصی و به اصطلاح niche و آموزشی و ویدیوهای با کیفیت و مفید که اغلب بازدیدکنندگانش از کشورهای آمریکایی و اروپایی و کانادا و استرالیا باشد درآمد بیشتری خواهند داشت.

در یوتیوب می توان با زبان فارسی هم فعالیت کرد، گوگل ادسنس مشکلی با کانالهای فارسی زبان ندارد.

برای مانیتایز کانال یوتیوب لازم است کانال شما حداقل 1000 مشترک و 4000 ساعت واچ تایم در یکسال اخیر داشته باشد، همچنین برای دریافت درآمد چنل یوتیوب به حساب بانکی در خارج و اکانت گوگل ادسنسی که از طریق مدارک شناسایی معتبر و آدرس واقعی فیزیکی وریفای شده باشد نیاز هست.

 

برای دریافت درامد یوتیوب در ایران به اکانت گوگل ادسنس نیاز هست، به دلیل تحریم ها افراد ساکن ایران نمی توانند با ادسنس همکاری کنند، اما چند راه برای همکاری وجود دارد:

داشتن دوست یا آشنا و بستگان در خارج از کشور – اگر یکی از بستگان یا دوستان شما در خارج از کشور ساکن است می تواند برای شما حساب ادسنس باز کند و درآمد به حساب بانکی ایشان واریز شود. قبل از شروع به کار در مورد قوانین و مالیات کشور مورد نظر تحقیق کنید، مالیات بر درآمد و حساب بانکی در برخی کشورها سنگین است.

همکاری با شرکتها و افراد واسطه – اگر هیچ آشنایی در خارج از کشور ندارید می توانید با شرکت ها و مجموعه هایی که در زمینه نقد کردن درآمد ادسنس فعالیت می کنند همکاری کنید، این مجموعه ها کانال شما را به اکانت ادسنس خود متصل می کنند و درآمد ماهانه را بعد از کسر کارمزد برای شما واریز می کنند. در انتخاب مجموعه مورد نظر دقت کنید، بعضی از شرکتها چندین کانال مختلف را به ادسنس وصل می کنند که اگر یک کانال تخلف کند و سرویس کسب درآمدش مسدود شود مانیتایز بقیه کانالها هم مسدود خواهد شد.

MCN رسمی یوتیوب ادسنس پلاس با چندین MCN رسمی برتر یوتیوب قرارداد دارد. کانال های واجد شرایط می توانند به MCN معتبر جهانی متصل شوند. ادسنس پلاس مفتخر به نمایندگی این MCN ها است، MCN های رسمی یا Multi-Channel Network با یوتیوب قرارداد رسمی دارند. محافظت از محتوای کانال یوتوب با کانتنت آی دی Content ID یا شناسه محتوا.     دقت داشته باشید که MCN رسمی متفاوت از ادسنس شخصی و شرکتی هست، مجموعه هایی ادعا می کنند که  MCN هستند در حالی که کانال را به اکانت ادسنس شخصی و یا بیزینس متصل می کنند،  پس از مانیتایز کانال در استودیو یوتیوب می توانید بررسی کنید که به mcn رسمی متصل شده اید یا خیر.

 

همکاری با ادسنس پلاس برای مانیتایز یوتیوب در ایران ، دریافت درآمد یوتیوب در ایرانمجموعه ادسنس پلاس جهت فعالسازی کسب درآمد از کانال یوتیوب در کنار شما خواهد بود.

نقدکردن درآمد یوتیوب توسط ادسنس پلاس – شما می توانید نقد کردن درآمد یوتیوب را به ادسنس پلاس بسپارید تا کلیه مراحل مانیتایز کانال را انجام دهد و درآمد نقد شده YouTube را ماهیانه به حساب بانکی شما در ایران شما واریز کند.

کانالهای یوتیوب با درآمد بالاتر به حساب گوگل ادسنس اختصاصی اضافه خواهند شد.

Monetize Youtube

ادسنس اختصاصی – در صورتی که بازدید ماهانه بالای 150000 بازدید و یا درآمد کانال یوتیوب بالای 500 دلار باشد به اکانت گوگل ادسنس اختصاصی متصل خواهد شد.

برای بررسی و مانیتایز کانال یوتیوب خود میتوانید اطلاعات لازم را از طریق فرم زیر ارسال نمایید، پس از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت.

مانیتایز یوتیوب و دریافت درآمد یوتیوب در ایران با ادسنس پلاس

 

می خواهم کانالم را مانیتایز کنم و با ادسنس پلاس برای نقدکردن درآمد یوتیوب همکاری کنم، چه کار کنم؟

از طریق فرم زیر اطلاعات و درخواست مانیتایز کانال یوتیوب را ارسال کنید، پس از بررسی با شما تماس می گیریم.

 

درخواست مانیتایز یوتیوب - فرم ارسال اطلاعات کانال یوتیوب

از طریق فرم زیر می توانید اطلاعات کانال یوتوب خود را برای بررسی و مانیتایز کانال ارسال کنید ، پس از بررسی نتیجه را به شما اطلاع می دهیم.
تعداد بازدید ماهیانه یا درآمد ماهیانه کانال یوتوب را درج نمایید
Click or drag a file to this area to upload.
تصویر آمار بازدید روزانه یا درآمد روزانه 28 روز اخیر کانال YouTube را ضمیمه کنید
Monetize YouTube , شرکت های MCN YouTube , نقدکردن درآمد یوتیوب در ایران, مانیتایز چنل یوتیوب

مراحل فعالسازی کسب درآمد و مانیتایز کانال یوتیوب

بررسی کانال یوتیوب

در این مرحله کانال یوتیوب شما به جهت تطابق با شرایط و قوانین مورد بررسی خواهد گرفت و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

ارسال دسترسی به کانال

در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار ما قرار می‌دهید تا امکان اتصال کانال یوتیوب به اکانت گوگل ادسنس یا MCN رسمی یوتیوب فراهم شود.

عقد قرارداد

در این مرحله قرارداد برای مالک کانال ارسال می گردد تا به امضای طرفین برسد.

ارسال کانال برای بررسی توسط کارشناسان یوتیوب

پس از انجام مراحل فوق درخواست مانیتایز کانال YouTube شما ثبت می شود تا کارشناسان یوتیوب کانال را بررسی نمایند.

فعال شدن نمایش تبلیغات در کانال YouTube و شروع کسب درآمد ارزی

کانال یوتیوب شما با موفقیت مانیتایز شده است و می توانید از آن درآمد کسب کنید.

نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران, مانیتایز کانال یوتیوب, کسب درآمد از یوتیوب در ایران, شرکت های mcn در ایران, شرکت های mcn در ایران, مانیتایز چیست

سوالات متداول مانیتایز یوتیوب

برای مشاهده پاسخ روی سوال مورد نظر کلیک کنید

شرایط یوتیوب برای مانیتایز کردن کانال چیست؟

حداقل 1000 سابسکرایب و 4000 ساعت واچ تایم در یک سال اخیر

نداشتن اخطار و استرایک Community Strike و Copyright Strike

فعال بودن ورود دومرحله ای

شرایط شما برای همکاری چیست؟

موضوع کانال و ویدیوها باید مورد پذیرش باشد.

کانال های با موضوع غیراخلاقی و جنسی، و ناقض کپی رایت پذیرش نخواهند شد.

اکانت ادسنس کانال من اختصاصی هست؟

در صورتی که درآمد ماهانه کانال یوتیوب بالای 500 یورو باشد به حساب Google Adsense اختصاصی متصل خواهد شد.

درآمد کانال یوتیوب را چه زمانی پرداخت می کنید؟

درآمد بین 25 تا 31 هر ماه میلادی به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

کارمزد شما چقدر است؟

میزان کارمزد به مواردی از جمله موضوع و بازدید و درآمد کانال یوتیوب بستگی دارد. کارمزد کل  بسته به درآمد کاربر بین 9 تا 20 درصد خواهد بود.

هر مقداری که گوگل ادسنس به حساب بانکی واریز کند با کسر این کارمزد به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهد شد.

 

تسویه حساب به چه شکل است؟

مبلغ واریز شده توسط گوگل ادسنس پس از کسر کارمزد به حساب بانکی شما در ایران یا حساب بانکی بین المللی واریز می شود.

کانال یوتیوب من به زبان فارسی هست از نظر تحریم مشکلی ایجاد نمی کند؟

خیر . یوتیوب با زبان فارسی مشکلی ندارد و میتوانید از محتوای فارسی درآمد کسب کنید.

آیا قرارداد همکاری رسمی هم دارید؟

بله در هنگام مذاکرات کاربر میتواند درخواست عقد قرارداد رسمی داشته باشد تا متن قرارداد به امضای دوطرف برسد.

آیا امکان اتصال کانال به MCN رسمی یوتیوب وجود دارد؟

بله در صورتی که کانال Youtube شرایط پیش نیاز را داشته باشد مالک کانال میتواند درخواست دهد تا کانال به MCN یوتیوب متصل شود.

اگر بخواهم میتونم کانالم رو از حساب ادسنس شما خارج کنم؟

بله هر زمان که خواستید می توانید به همکاری پایان دهید، منوط به اینکه قبلش اطلاع دهید تا امور دسترسی و مالی را انجام دهیم.

آیا Content ID را برای ویدیو های من فعال می کنید؟

بله در صورتی که 100درصد محتوا برای شما باشد و کانال واجد شرایط برای اتصال به mcn رسمی یوتیوب باشد Content ID بر روی ویدئوهای شما فعال خواهد شد.

برای شروع همکاری با ادسنس پلاس و نقدکردن درآمد یوتیوب چه کاری باید انجام دهیم؟

برای همکاری و مانیتایز کانال یوتیوب ابتدا مشخصات کانال و درخواست مانیتایز را از طریق فرم ارسال اطلاعات برای بررسی کانال یوتیوب در صفحه  مانیتایز یوتیوب  ارسال کنید، پس از بررسی کانال با شما تماس خواهیم گرفت.

سئوال من در لیست سوالات نیست چه کار کنم؟

کافیست با تماس بگیرید. از طریق ایمیل یا چت آنلاین سایت یا از طریق تلگرام و واتساپ و ایتا با ما تماس بگیرید و پیام و سئوال خود را ارسال کنید.

چرا برای نقد کردن درآمد یوتیوب، با ادسنس پلاس همکاری کنیم؟

بیش از 2 سال فعالیت در در زمینه گوگل ادسنس و نقد کردن درآمد کاربران

همکاری با بیش از 50 کاربر وفادار و کانال یوتیوب و وبسایت

پرداخت ماهانه

واریز  درآمد ماهانه کاربران بین 25  تا 31  هر ماه میلادی

پشتیبباانی آنلاین

کارشناسان به صورت آنلاین در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند

اتصال کانال YouTube به MCN رسمی یوتیوب

ادسنس پلاس نماینده و طرف قرارداد چندین MCN رسمی مطرح و برتر جهانی است، کانال هایی که شرایط همکاری با ام سی ان های بین المللی را داشته باشند می توانند درخواست ارسال کنند تا کانال به حساب MCN متصل شود

اتصال کانال یوتیوب به اکانت ادسنس اختصاصی

امکان اتصال به حساب گوگل ادسنس اختصاصی برای کانال هایی که درآمد بالاتری دارند

قرارداد رسمی

عقد قرارداد با یوتیوبرها برای همکاری و نقد کردن درآمد یوتیوب

همچنب اگر تمایل به فعالسازی وبسایت خود در ادسنس، و کسب درآمد از گوگل ادسنس با سایت خود را دارید می توانید درخواست خود را در صفحه مانیتایز سایت ثبت نمایید.